Inspirace týdne

Staňte se tvůrkyní

a získejte poukázku na nákup v PEPCO!

Každá z nás může inspirovat jiné ženy. Jedna třeba skvěle zařizuje interiéry, jiná má zase vytříbený vkus a jedinečný cit pro módu. Jakým způsobem dekorujete byt vy, jak oblékáte sebe nebo své děti? Podělte se s námi o své nápady, na které jste hrdá. Fotky či videa toho, co umíte, se mohou stát inspirací pro ostatní, nebo dokonce díky nim můžete vyhrát skvělou cenu.

Každý týden vybíráme nejoriginálnější nápady, které oceňujeme titulem INSPIRACE TÝDNE. Jsou to inspirativní nápady, které nejlépe zobrazují to, že k získání módní vizáže a pěkných bytových dekorací stačí investovat jen pár korun. Harmonicky naaranžované svíčky a květiny na konferenčním stolku? Nebo krásně oblečené děťátko na nedělní procházce v parku? Necháme na vás, co to bude. INSPIRACI TÝDNE lze vidět zkrátka všude. My ji odměníme poukázkami v hodnotě 250 Kč na nákup v PEPCO. Přejeme vám příjemné nakupování!

Chcete přidat inspiraci?

Je to jednoduché! Vyplňte formulář na této stránce nebo vyberte některý z inspirativních nápadů ze svého Instagramu nebo YouTube kanálu. Když vám vaši inspiraci schválíme (v pracovních dnech to trvá 24 hodin), zobrazí se v hlavní galerii. Když zadáte do vyhledávání své uživatelské jméno nebo hashtagy, které jste použili v popisku fotky nebo videa, snadno svůj příspěvek najdete.