STRUČNÝ DÁREČKORÁDCE PRO VŠECHNY RODIČE

A je to tady! I vy se celý rok těšíte na Vánoce, ale děsíte se toho šíleného stresu a vymýšlení co a komu koupit? Namísto toho, abyste doma v klidu a společně s dětmi pletli vánočku, připravovali bramborový salát a jiné dobroty, nevíte, co dřív, protože toho musíte ještě tolik stihnout...

STOP! Hluboký nádech a výdech. Musí se všechno točit kolem dárků? Nechcete to letos udělat trochu jinak? Když už celý tento rok byl jiný a dost vyčerpávající. Vždyť přece stačí jen pár dárků, nemusí jich být pod stromečkem hromada. Udělejte si navzájem radost několika málo dárky, které ale pečlivě vyberete a o kterých budete přesvědčeni, že jsou ty pravé. Ušetříte tak čas, peníze i svoje psychické zdraví. Tak pojďme na to! ;o)

HRAVÉ TVOŘENÍ MRŇOUSKOVÉ OCENÍ

Vyzkoušejte plastelínu! Zlepšuje jemnou motoriku, rozvíjí fantazii a přináší dětem radost z tvoření. A pokud máte doma dítko, které navíc i rádo pomáhá v kuchyni (a vy na to nemáte nervy), pak je voňavá plastelínová hmota tím pravým dárkem. Teď už stačí jen vymyslet, jakou mňamku upečete. :o)

➡️ Sada Továrna na sladkosti, se 4 nádobkami voňavé hmoty a doplňky na

výrobu košíčků – 180 Kč

➡️ Plastelína Duha, v sadě: 40 dóz různých barev, s tvary na víčkách – 250 Kč

PRINCEZNY VÍTĚZÍ!

V předškolním věku dítka věří na různé nadpřirozené bytosti a kouzla, která jim pomáhají zvládat různé nepříjemné situace. Díky pohádkovým bytostem si také tříbí fantazii. Takže pokud vaše cácorka miluje princezny, rozhodně ji v tom podporujte. A když k dlouhovlasé krasavici přidáte ještě bujného oře, máte vyhráno. Ale nejvíc svoji holčičku potěšíte, když se i vy vrátíte do dětských let a budete si hrát společně. :o)

➡️ Panenka Zuzanna s koněm a doplňky – 250 Kč

JEDÉÉÉÉÉM…

I přes vymoženosti dnešní digitální doby, jako jsou tablety či mobily, si troufneme říct, že k nejoblíbenějším klukovským hračkám stále patří autíčka a autodráhy. A nejen klukovským. Se vším, co má čtyři kola, si rádi hrají všichni chlapi, ať je jim pět nebo sto. To znamená, že jedním dárkem potěšíte synka, tatínka i dědečka. Je to takový dárek 3v1. A ten už se vyplatí, co říkáte? Takže ke startu, připravit, pozor, brrrrm, brrrm!!! 

➡️ Závodní dráha se smyčkou*, elektrická, se 2 auty v měřítku 1:43, na dálkové ovládání, délka 420 cm – 480 Kč

HRAJEME SI NA MÁMU A TÁTU

Děti si hrají nejraději tak, že napodobují dospělé. Zalévají kytičky, pomáhají při pečení či vaření, zametají, vysávají, vyměňují s tatínkem pneumatiky, dávají prádlo do pračky a tak dále. Nejen, že se tím hodně naučí, ale také, a to je asi to nejdůležitější, tráví čas s vámi, svými rodiči. Pořiďte jim tedy hračku, která jim dodá pocit důležitosti i radosti, že jsou jako vy. Třeba „vymakanou“ dětskou kuchyňku. :o))

➡️ Dětská kuchyňka*, s pracovní deskou a doplňky, hrající a svítící, růžová nebo zelená, výška 87 cm (baterie jsou součástí balení) – 480 Kč

MĚKOUŠ TO JISTÍ

Malé parádnice určitě potěší, když pod stromečkem najdou „měkouše”. Což v doslovném překladu znamená: měkký dárek v podobě oblečení. Takový měkouš je prostě sázka na jistotu, a když je ještě navíc plný veselých obrázků, tak je úspěch zaručen.

➡️ Tričko pro holčičky, vánoční, s flitry, tmavomodré nebo červené, velikosti:

80–98 cm – 60 Kč