INSPIRACE NA ELEGANTNÍ DOMOV PLNÝ TŘPYTU

Líbí se vám vzdušný interiér, plný světla, kde se všechno leskne a třpytí, ale zároveň působí pohodlně a harmonicky? Kde se přirozeně snoubí výrazné, nápadné prvky s decentními detaily
a elegance s praktičností? Pak se v klidu ponořte do následujících řádek a nechte se inspirovat… ;o)

DOKONALOST SE SKRÝVÁ V DETAILECH

Vytvořte si doma příjemné zákoutí z krásných drobností, ze kterých budete mít takovou tu tichou radost, kdykoliv se na ně podíváte. Zkombinujte dekorace ve stříbrné barvě, doplňte je skleněnou vázou s dokonalými nevadnoucími květy či stylovou lampou a vystavte si umělecká dílka svých dětí nebo rodinné fotky ve stylových rámečcích. Uvidíte, jak jim to v nich bude slušet. :o))

BUDIŽ SVĚTLO!

Lucerny patří k typickým podzimním dekoracím. Je to jasné, za okny světla ubývá, takže ho doma musíme trochu přidat. Světlo z luceren pomáhá vytvářet útulný a pohostinný interiér, ale lucerny se hezky vyjímají i v exteriéru, třeba za okny, na terase či na zápraží. Zkuste aspoň na chvíli vyměnit poblikávající displeje mobilních přístrojů za mihotavé světlo svíček
a relaxujte. :o)

NAMIXUJTE TEXTURY, ZTLUMTE BARVY

Čím víc různých struktur materiálů v interiéru dáte dohromady, tím luxusnější efekt získáte. Nakombinujte si dohromady třpytivé, hebké, chlupaté a hladké textury a budete překvapeni, jakých zajímavých kontrastů dosáhnete. Barvy volte spíše přírodní v tlumených odstínech. Velmi hezky vypadají například odstíny šedé, béžové či jemně růžové nebo fialové barvy. 

TŘPYTIVÉ SKRÝŠE

Jedině v uklizeném prostředí se můžete cítit dobře. Pro snadný úklid v obývacím pokoji použijte šikovné a zároveň velmi elegantní boxy s módními oboustrannými flitry, díky kterým nebude váš interiér nikdy nudný.