INSPIRACE NA LÁSKY ČAS

Byl pozdní večer – první máj... ! Ne, nebojte se, nebudeme tady citovat celou Máchovu klasickou báseň, i když je opravdu krásná. Tuto inspirační sérii věnujeme všem, kdo milují. Vždyť láska je to nejhezčí, co nás v životě může potkat. Přejeme vám nezapomenutelný máj! :o)

VAŠI NEJMILEJŠÍ VŽDY NABLÍZKU

Chcete, aby se vaše oblíbené vzpomínky staly nedílnou součástí vašich domovů? Tak je neschovávejte v krabicích a počítačích, ale vystavte si je, ať je máte stále na očích.

Pěkně vám k tomu poslouží nejrůznější rámečky, které můžete buď zajímavě rozmístit po stěnách, nebo si je jen tak postavit na komody či poličky. Velmi oblíbené jsou i multi rámečky, do kterých jednoduše uspořádáte více fotek najednou, a vytvoříte tak mini příběh nebo koláž
z dovolené. Do některých rámečků zkuste místo fotky vložit třeba vtipný text nebo oblíbený obrázek od vašich dětí. Rámečky je také možné dozdobit drobnými suvenýry z cest – mušličkami, kamínky, sušenými kvítky aj.

Hezky vypadá, když zkombinujete fotorámečky na stěnách se stojánkovými. Takové vzpomínkové zátiší ještě vyšperkujte decentními dekoracemi a výsledek bude dokonalý!

ZAMILUJTE SE DO SKLA

Tento starodávný materiál má jednu výjimečnou vlastnost. Položte sklenici na stoleček na terase za bezmračného dne a uvidíte, s jakou grácií si sklo pohraje se slunečními paprsky. Narozdíl od keramiky a porcelánu, které světlo pohlcují, sklo ho dokáže kouzelně rozptýlit všemi směry.
A pokud jde o barevné sklo, jsou světelné efekty ještě zajímavější.

Využijte této podivuhodnosti a za letních slunných dní podávejte občerstvení na skleněném nádobí a pod širým nebem. Sklo je sice křehké, ale pokud sáhnete po jeho silnější variantě, jde o ideální materiál na servírování všemožných lahůdek. Čirost skla navíc odhalí krásu pokrmu na první pohled. Na talířcích skvěle vyniknou kousky ovoce či zeleniny,
v miskách a mísách ovocné či zeleninové saláty a v pohárech osvěžující zmrzlina. Na nápoje se hodí různé druhy skleniček či skleněné džbány. Přejeme krásný estetický i chuťový zážitek! :o)

MĚJTE SE RÁDA!

Každý den je fajn udělat si nějakou malou radost. Co třeba novým spacím outfitem na léto? Zbavte se vytahaných dlouhých triček či beztvarých nočních košil. Pořiďte si modely, ve kterých se budete cítit pohodlně
a atraktivně zároveň, i když se ráno probudíte rozcuchaná a bez
make-upu. Prospěje to vám, a tím pádem i vašemu partnerskému vztahu. :o)

Jste spíš pyžamový tip? Pak v letních vedrech sáhněte po sympatickém kompletu tričko plus šortky s motivem exotických palem. Romantičtějším typům doporučujeme lehounké pyžamko zdobené krajkou v barvě letní oblohy bez mráčku v kombinaci tílko a kalhotky. A pro fanynky nočních košilek tu máme půvabný kousek s tenkými ramínky a něžným potiskem. Pak už jen přidejte domácí balerínky nebo pantoflíčky a nový noční outfit, ve kterém se budete mít zaručeně ráda, je na světě. ;o)