INSPIRACE NA DROBNÉ RADOSTI

Tak už máme dávno po svátcích a zase jsme vklouzli do stereotypu všedních dní a každodenních starostí. Na náladě nám nepřipadá ani pošmourné a studené počasí. Co s tím? Nečekejte, že přijde něco, co vám udělá radost. Jděte radosti naproti a udělejte si ji sami. A nejen sobě. I všem ostatním, které máte rádi. Sdílená radost je přece ta nejhezčí. :o)

POTĚŠTE SVOJE DĚTI: DÍVEJTE SE S NIMI NA POHÁDKY

Když zrovna o víkendu nevyrazíte na hory, pusťte si s dětmi pohádku
a udělejte si společné filmové odpoledne. Je zajímavé pozorovat svoje ratolesti, jak pohádkové příběhy prožívají, na jakých místech se smějí, bojí, a někdy dokonce i pláčou. Vy můžete vše prožívat s nimi: povídat si o příběhu, komentovat ho, ptát se a popřípadě je držet za ruku, když je děj nejnapínavější. :o)

A proč vlastně děti (ale i dospělí) milují pohádky a jejich hrdiny? Pohádkoví hrdinové děti inspirují a jsou jim vzorem. Chtějí být stejně stateční, krásní, chytří, čestní a spravedliví jako oni. Chtějí stát na straně dobra, bojovat proti zlu a porazit ho. A jak? No samozřejmě tou nejmocnější zbraní ze všech – láskou! Protože jen ta může zvítězit i nad těmi nejstrašlivějšími zloduchy. A i když to bohužel stoprocentně neplatí v reálném světě,
v pohádkách naštěstí ano.

DOPLŇTE SVŮJ ŠATNÍK PĚKNÝM KOUSKEM

Třeba univerzální krátkou bundičkou. Tento stylový doplněk má několik nesporných výhod:

  1. Můžete ji kombinovat téměř s jakýmkoliv typem oblečení ve vašem šatníku (s kalhotami, šaty i sukní).
  2. Nosit ji lze po celý rok. Na jaře jako cool svršek, v zimě jako sáčko pod bundou nebo kabátem.
  3. Dokáže podpořit silné stránky vaší postavy – prodloužit horní část těla a nohy či soustředit pozornost okolí na výrazný dekolt a útlý pas.
  4. Vyrábí se ze všech možných materiálů, takže se krásně doplňuje s mnoha různými styly oblečení.

Náš tip:
Pokud chcete docílit elegantně-ležérního vzhledu, zkombinujte bundičku s džíny a extravagantnějšími botkami na vyšším podpatku.

VYTVOŘTE SI NETRADIČNÍ DOMÁCÍ GALERII

Máte doma spoustu pěkných fotek schovaných v krabicích nebo v počítači a nudí vás představa, že byste je jen jednoduše nastrkaly do běžných rámečků? Nabízíme vám kreativnější a hravější způsob.

S pomocí našeho multirámečku vystavíte až 6 fotek najednou a díky kolíčkům je můžete snadno přichytit i vyměňovat. Neutrální bílý rám navíc přímo vybízí k tomu, abyste si ho nabarvili podle svého vkusu a zároveň tak, aby ladil s vaším interiérem. Můžete ho také vyzdobit nejrůznějšími drobnými dekoracemi – mušličkami, barevnými knoflíky, třpytkami, provázky, mašličkami atd. Potřebujete k tomu jen pár šikovných rukou, tavicí pistoli a samozřejmě fantazii. Tak s chutí do toho, ať máte svoje nejmilejší vzpomínky stále na očích! :o)