INSPIRACE NA VÁNOCE PLNÉ FANTAZIE

Vánoce jsou dobou plnou kouzel a fantazie. Už od malička se těšíme na Ježíška, píšeme mu dopisy a čekáme, jestli ho aspoň koutkem oka nezahlédneme, když zazvoní zvoneček a my si běžíme ke stromečku pro vytoužené dárky. Stejně čarovná a napínavá je chvíle, když rozkrajujeme jablíčko a hledáme v něm hvězdičku nebo křížek. Nebo když se poprvé do tmy rozzáří světýlka na vánočním stromečku. Zkrátka Vánoce jsou magickým okamžikem a nezáleží na tom, jestli jste ještě malí nebo už velcí. Přejeme vám fantastické Vánoce a připojujeme pár našich tipů, jak na ně. :o))

 

DARUJTE HRAČKY „ÚSPĚCH ZARUČEN”

Chybí vám inspirace, co darovat svým nejmenším pod stromeček? Tak si s tím nelamte hlavu a sáhněte po dárcích, které jsou ověřené generacemi a se kterými budete mít u svých ratolestí stoprocentně úspěch. U holčiček jednoznačně zabodujete s mazlivým plyšákem a když to ještě navíc bude růžový jednorožec, bude jejich radost maximální. A co pro kluky? No přece autodráhu. S tou si hrají všichni chlapi, ať je jim pět nebo sto, a nikdy je neomrzí jezdit pořád dokola. Takže jedním dárkem potěšíte synka, tatínka i dědečka. Je to takový dárek 3v1. A ten už se vyplatí, co říkáte? :o)

 

POŘIĎTE FANTASTICKÉ OBLEČENÍ
S MICKEY MOUSEM A MINNIE

A uvidíte, jak rychle a hlavně ochotně se do něho vaše děti na Štědrý den obléknou. Víte, že těmhle dvěma sympatickým kresleným postavičkám je letos už 90 let a že za Mickeyho Mouse dostalo studio Walta Disneyho Oscara? Ano, Mickey Mouse je rozhodně jedna z nejslavnějších kreslených postaviček, která dokonce jako první obdržela vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Původně se měl jmenovat Mortimer, ale Disneyho ženě se to jméno nelíbilo, a tak dnes máme Mickeyho. Wikipedie uvádí, že tenhle veselý myšák se s roztomilou Minnie seznámil v jejich prvním společném černobílém filmu Plane Crazy už v roce 1928 a od té doby tvoří nerozlučnou dvojici.
A děti po celém světě je milují! :o)

 

VYŠPERKUJTE DOMOV BARVAMI ZIMY

Třpyt a lesk patří k Vánocům odedávna. Evokují zasněženou krajinu, mráz, oslnivé jiskření sněhu, když se do něj opírají sluneční paprsky. Stačí pár drobných dekorací v tomto stylu a najednou máte doma

tu pravou vánoční atmosféru, i když za oknem není po sněhu ani památky. Naši designéři pro vás připravili ukázku zimního vánočního zátiší. Nechte inspirovat! :o)

Hvězda

Patří k Vánocům odedávna a je to vzpomínka na betlémskou hvězdu, která ukazovala cestu k právě narozenému Ježíškovi.

Sob

V mnoha zemích nerozdává dárky Ježíšek, ale svatý Mikuláš (Santa Klaus), který přiváží dětem dárečky na saních tažených soby. Proto je sob tak oblíbené „vánoční“ zvíře.

Ledové rampouchy a stříbrné šišky

Dodávají vánočnímu stromečku zimní nádech a přinášejí nám přírodu rovnou do obývacího pokoje. Cítíte tu vůni lesa?

Lucerna

Vnese do „zasněženého“ interiéru starosvětský nádech a teplé světlo lidského obydlí.