Více inspirace pro vás

MódaNová nabídka trik pro celou rodinu za skvělé ceny

 

To, že žádný šatník se neobejde bez trik, je pro každého jasná věc. Všichni jich máme doma aspoň několik a kombinujeme je k outfitům na různé příležitosti. Jestliže máte chuť rozšířit si před létem vaše zásoby, určitě čtěte dále. Už v těchto dnech najdete v prodejnách PEPCO novou nabídku módních trik za extra výhodné ceny. Přijďte se k nám přesvědčit.

 

Chcete překvapit vaše dítko novými zajímavými triky? Právě teď je na to ten nejvhodnější čas. Pomalu přicházejí letní měsíce a triko je nejlepší volbu do horkého počasí pro neposedného mrňouse, ale i pro stylového teenagera. U nás si můžete vybrat z pohodlných a módních kousků, které vás zaručeně nebudou stát moc.

 

Hledáte něco pro sebe? Vyberte si barvu a vzor, který se perfektně hodí k vašemu stylu. Můžete si dopřát i něco navíc, vždyť díky našim výhodným cenám si nemusíte dávat velký pozor na peněženku. Ukážeme vám ještě větší výběr oblečení, více stylu a více radosti z nakupování!


 

Zobrazená nabídka platí od 22. dubna 2016 do vyprodání zásob. Obrázky představují názorné modely produktů a mohou se jemně lišit od skutečnosti.