Více inspirace pro vás

Jak na toChystáte se na pláž? Máme pro vás několik skvělých tipů

 

Začátek prázdnin je doslova za dveřmi - i vy už se v duchu vidíte odpočívat na pláži? Rozehřátý písek, jemný mořský vánek a sluncem zalité dny... Bez ohledu na to, zda milujete opalování, plavání, procházky nebo cestování, dovolené u vody se prostě nic nevyrovná. Dokonalý dovolenkový relax si ale vyžaduje také starostlivé přípravy. V našem článku naleznete vše, co k takovému odpočinku potřebujete - samozřejmě za ty nejnižší ceny.

 

 

Při tom správném odpočinku na pláži vám přijde vhod několik důležitých věcí. Doslova nutností je velký, dobře sající ručník, který vám výborně poslouží na opalovaní i na osušení po koupání. Krom toho byste na pláž neměli vstoupit bez lehkých žabek, které vás ochrání před horkým pískem. Mimořádně důležité jsou také sluneční brýle. Nezapomeňte, že se jedná nejen o módní doplněk, ale že také chrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením. A nakonec to nejdůležitější – krém s ochranným filtrem. Bez něj raději nechoďte na sluníčko. Všechny tyto důležité drobnosti si sbalte do praktické plážové tašky a můžete se vydat k moři.

 

 

 

 

Tuto nabídku naleznete na prodejnách PEPCO od 3. června do vyprodání zásob. Fotografie výrobků jsou ilustrativní a mohou se od skutečnosti nepatrně lišit.