Více inspirace pro vás

Domácnost5 nápadů na zkrášlení vánočního stolu s PEPCO

Štědrovečerní stůl je důležitou součástí vánoční výzdoby každé domácnosti.  Na svátky se u něj setkáváme s rodinou, abychom se těšili ze šťastných společných chvil a pochutnali si na slavnostní večeři. Je tedy přirozené, že každé mamince záleží na tom, aby vypadal skvěle a dělal radost všem přítomným. Volba patřičných doplňků není často lehká. Proto vám přinášíme článek, jak působivě naaranžovat váš vánoční stůl. 

 

 

 

Pokud máte rády jednoduchost, severský styl  pro vás bude perfektní volbou. Sáhněte po jemných přírodních dřevěných dekoracích: ze šišek a čerstvých větviček z borovice nebo smrku, vytvoříte originální doplňky se svěží atmosférou severských zemí. Pro tento styl je vhodné zvolit neutrální světlé barvy a jednobarevnou jídelní soupravu bez jakýchkoliv vzorů.

 

 

 

Upřednostňujete bohatě zdobený styl? S leskem zlatých a stříbrných doplňků bude váš štědrovečerní stůl vypadat efektně a elegantně. Využijte třpytivé koule, které budou odrážet světýlka svíček – vytvoříte tak kouzelnou atmosféru, kterou na všechny zapůsobíte. Jídlo můžete servírovat v jídelní soupravě se vzory, pokud však bude příliš zdobená, bude lepší, když vynecháte kroužky na ubrousky. 

 

 

 

Na přípravu působivé výzdoby štědrovečerního stolu stačí trochu kreativity a originální přístup. Jsme si jisti, že s našimi tipy vytvoříte nádherné dekorace, na které vaše rodina a hosté jen tak nezapomenou. Přejeme vám veselé Vánoce!