Více inspirace pro vás

DítěSeznamte se s hravými trendy v dětské módě na podzim

Víme, že rodiče dělají všechno pro to, aby jejich nejmenší vypadaly vždy hezky a upraveně. Kdežto dětem nejvíc záleží na tom, aby jejich oblečení bylo moderní a shodné s tím, jaké mají jejich kamarádi a kamarádky ze školy nebo z hřiště. To všechno vytváří náročné výzvy pro každého rodiče. Proto jsme pro vás připravili článek, ve kterém představujeme nejnovější trendy v dětské módě pro sezónu podzim/zima. Pomůže vám lehce spojit očekávání vás i vaší ratolesti.

 


 

Módní barvy na sezónu podzim/zima

 

V dívčích kolekcích oděvů neochvějně vládne růžová. Dívky tuto barvu zbožňují ve všech možných variantách. Moderní je také šedá, tmavě modrá nebo pískově béžová. Spojením těchto barev vytvoříte krásné stylizace, ve kterých bude každá holčička vypadat opravdu stylově a sladce. Chlapci se převážně cítí dobře v modrém, tmavě modrém a zeleném oblečení. Aktuálně jsou v módě také odstíny oranžové – jako barva základní, tak i ve výraznějším akcentu, který oživí tmavší barvy na bundě, mikině nebo zimních doplňcích. Doplněná o odstíny šedé, černé a hnědé dokonale vyrovná barevnost chlapeckého oblečení. 

 


 

Široký výběr teplých doplňků

 

Nyní jsou hitem motivy zvířátek. Je to oblíbený vzor zejména menších dětí. Vídáme je snad všude - od čepic s ouškama přes šály až po rukavice s rozkošnými aplikacemi. Populární jsou i na sadách doplňků. Medvídky, kočičky nebo dinosaury – děti je milují prostě všechny. Jde o silný trend, který se vyskytuje v dívčí i chlapecké módě. Pokud jde o čepice, je si z čeho vybírat. Nemusejí být monotónní, vsaďte na barvu a veselé aplikace. Mohou být taky ozdobené lesklými kamínky nebo bambulemi. Mezi náctiletými jsou hodně oblíbené nápisy a mnohobarevné pruhy. Díky tomu se bude váš malý fešák vyjímat mezi kamarády.


 

Oblíbené dětské vzory

 

Hitem posledních let, který je in také v této sezóně, jsou velké výrazné potisky. Nejčastěji jde o obrázky známých postaviček z pohádek, komiksů a videoher. Děti moc rády nosí mikiny a trika se svými oblíbenými hrdiny nebo poutavými nápisy. Děvčata kromě toho zbožňují také květované vzory. Jsou populárním vzorem na lehkých halenkách, šatech a nyní také na zimních bundách. Vypadají nádherně a skvěle se vyjímají v kombinaci s jednobarevnou čepicí nebo se šálou.


Vrstvení nejlepší způsob oblékání v chladných dnech

 

Oblečení by mělo být především praktické. Nezapomínejte na to zejména během chladných měsíců a při měnícím se počasí. Snažte se tomu přizpůsobit také způsob oblékání. Jak? Ideálním řešením je metoda vrstvení. Díky tomu můžete vašemu mrňousovi vždy sundat nebo přidat jeden kus oblečení. Tak mu vždy zabezpečíte přiměřené teplo. Kromě toho jde o mimořádně módní řešení. Není nutné utratit celý majetek, aby vaše ratolest vypadala stylově a zároveň se cítila ve svém oblečení pohodlně.

 

Doufáme, že náš průvodce trendy Vám byl nápomocný a díky našim návrhům si vytvoříte skvělé stylizace oblečení. S PEPCO máte vždy na více za méně!