Více inspirace pro vás

DítěV PEPCO již začalo léto – inspirujte se novou módní
nabídkou pro teenagery

 

Léto je už zanedlouho tu! Dny jsou teplejší, příroda se probouzí a děti chtějí trávit více času venku. Nová nabídka oblečení v PEPCO je ideální právě na toto období. Je totiž plná barev, pestrých motivů a zajímavých vzorů nebo aplikací. S takovou módou se můžete těšit na perfektní chvíle bezstarostné zábavy na teplém letním slunci.


 

Ležérní pohodlná móda (fashion casual), která je typická svou jemností, lehkostí a jemnými barvami, se perfektně hodí teenagerkám. Vypadají v ní fantasticky a stejně se i cítí. Přestože pohodlí hraje v módě důležitou roli, neznamená to, že se automaticky musí oblékat nudně. Celé kouzlo spočívá v detailech - barevné motivy, jemné volánky a krajkové aplikace... to vše dodá oblečení ten správný šmrnc a celek tak vypadá půvabně a moderně.

 

 

Rošťácká lehkost a sportovní styl - takto lze ve zkratce popsat módu pro teenagery. Trika s velkými motivy a šortky s kapsami, do kterých se vejde vše, co je potřeba – to je ideální outfit do školy i na aktivity venku. Sportovní trend je prostě populární téměř u každého kluka.

 

 

Nabídka platí od 13. dubna 2016 do vyprodání zásob, některé produkty budou v prodeji až na přelomu dubna a května 2016. Všechny obrázky v článku představují názorné modely produktů a mohou se jemně lišit od skutečnosti.