Více inspirace pro vás

DítěPřipravte vašim mrňouskům pohádkový Den dětí

 

Konečně přichází Den dětí, ten svátek, na který se děti těší snad celý rok. Jsme si jisti, že i ty vaše netrpělivě čekají, jaké překvapení jim připravíte prvního června. Pokud hledáte inspiraci nazajímavou hračku či oblečení pro vaši dcerku nebo syna, jste na správném místě. Připravili jsme vám speciální článek, ve kterém určitě najdete to pravé překvapení pro vaše ratolesti a zároveň perfektně ušetříte.

 

 

Všechny parádnice se mohou těšit na královsky pestrou nabídku tipů pro dívky. Připravili jsme jim panenky s krásnými šaty a doplňky, bižuterii s motivem kreslených postaviček a také perfektní pohádkový stan na hraní. Stačí si vybrat.

 

 

 

Splňte tajná přání vašeho malého fešáka. Ať už zbožňuje sportování, zábavu s autíčky nebo prostě hry, při kterých se může pořádně vyřádit, u nás si určitě vybere. Připravit se, pozor... a nejlepší Den dětí může začít!

 

 

 

Den dětí je svátkem i vašich nejmenších zlatíček, proto je na prvního června nezapomeňte pořádně vyparádit. V naší nabídce oblečení s rozmanitými zajímavými motivy z nich budou skutečné hvězdy.

 

 

 

Tvůrčí rozvoj má ve vývoji dětí velký význam. Proto je důležité, aby se drobečci nezapomínali věnovat i aktivitám, které je přirozeně podporují v kreativitě. Ať už je to malování, nalepování nebo modelování, každá z těchto činností zlepšuje zručnost dětských ručiček a rozšiřuje hranice fantazie vašich ratolestí.

 

 

 

Podnítit děti ke hře na sluníčku nemusí být vůbec náročné. Pokud je motivujete zajímavými hračkami a k dovádění se přidáte i vy, takovou zábavu si určitě nenechají ujít. Některé veselé aktivity jsou načerstvém vzduchu jednoduše mnohem zábavnější.

 

 

Prezentovanou nabídku můžete najít v prodejnách PEPCO od 20. května do vyprodání zásob. Fotografie produktů jsou modelové a mohou se jemně lišit od skutečnosti.